Renault Master

3 900 EUR

Shitet nga: Lulzim 09 Gush 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Master
Shitet Renault Master ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike. 2.5 naftë. Konsumi 7-8L- 100 km. Patent B. I ardhur nga gjermania. Me dogan tpaguar. Letra te paguara per 1 vit.
Leaflet
Në fillim