Renault Laguna benzin+gaz

4 000 EUR

Shitet nga: Elajdo 08 Maj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Shes reno laguna sportive , e mbajtur prej merakliu eshte superfull option, me te gjitha sherbimet e bera ne koke. Shume Ekonomike dhe shume e shpejte e vecante ne llojin e vet, 2.0 benzin me impjant gazi, siguracion kasko, xhama dhe perde te zinj origjinale shitet per arsye emigrimi vetem njerez seriozë,cmimi pak i diskutueshem dhe ndrrohet flm. Kontakt ne wc.
Leaflet
Në fillim