Renault Laguna 1.9dci sapo targuar arsye emigrimi

2 700 EUR

Shitet nga: mailo 09 Korr 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Renault Laguna Nafte 1.9 DCI 120cv E sapo ardhur ne shqiperi! • Viti i prodhimit 2005 • 209.000 km • Klima Manuale dhe Automatike Tronic Dixhitale me ekran me 2 Zona • ABS tek te kater gomat • 10 SRP Air Bag • ESP • ASR • 4 xhama elektrik • Pasqyra elektrike me ngrohje dhe me palosje • Cd Player orgjinal renault • Komanda ne timon • Sensore Shiu tek fshireset e xhamave para mbrapa •navigator. Kompjuter Bordi • Ndezja dhe fikja pa celes me buton Start / Stop • Hapja dhe mbyllja me Karte + 3 Karta gjithsej • Mjeti nuk ka celesa njeh automatikisht karten • Tapiceria Lekure + Cope • 4 Sensore me ekran per presionin e gomave • Disqe 17 Origjinale • 6 + 1 Marshe • Motorri i mbyllur poshte me mbrojtese •me liber sherbimesh , kit faze te sapo ndruar me pomp uji + vaj filtra te sapo ndruar orgjinal ELF 5\40 Vetem te interesuar serioze •dhe makina qendron e mbyllur ne garazh Nuk perdoret qe nga muaji Mars 2017
Leaflet
Në fillim