Renault laguna

2 200 EUR

Shitet nga: Anteo 29 Nën 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kucovë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna

Shitet Renault Laguna viti 2004 , makina ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike e gatcme per cdo lloj prove , makina posedon xhama elektrik pasyqra me palosje ,sallon me shin, ndezja Start , klima perde orgjinale , Xeno , me letra te paguara per 1 vit , makina esht mjaft ekonomike cmimi 2300 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim