Shitet

1 300 LEK

Shitet nga: Limo 16 Sht 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Shitet reno laguna 1.9 naft dci me turbo te re ..me taksa der ne 15 dhjetor dhe siguracion ne 5 prill...me sherbime te kryera...Me START-STOP...ose nderrohet me makin me te vogël..Cmimi i disk...O675887293
Leaflet
Në fillim