Renault Laguna 2

Shitet nga: fatjon 04 Tet 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 600 EUR   2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shitet Reno laguna 2.2nafte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike e perdorur vetem ne qytet . Mundesi nderrime me makin me kamjo automat mbi 2002 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim