Renault Laguna benzin+gaz -97

1 500 EUR

Shitet nga: Ervin Ngjela 02 Pri 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 6 740 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Shitet Renault Laguna Benzin+gaz viti 1997 me taksa dhe Siguracioni te paguar deri NE 10 shkurt 2017. Makina eshte NE gjendje mjaft te mire. Me kondicioner. 1500Euro
Ervin Ngjela
0683299211
Leaflet
Në fillim