Renault Kangoo

1 EUR

Shitet nga: Autojehona 21 Qer 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Kangoo
Renault Kangoo
👉Shitet Renault Kango
👉Viti i prodhimit 2007
👉Forca motorike 1.5 D
👉Kambio Manual
👉Marshat 5+1
👉Me dogane
Makina esht e sapo ardhur nga Belgjika. Makina nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi. Vaj dhe filtrat te ndruar.Gomat jan ne gjendje shum te mire! Per me shume na ndiqni ne Instagram dhe facebook ne Autojehona.
👉Cel 0697330073
Autojehona
+355697330073
Leaflet
Në fillim