OKAZION RENAULT KANGOO

0 EUR

Shitet nga: toni 15 Tet 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Kangoo
Shitet reno Kangoo, prodhim i vitit 2010, 1.5 diesel. shume ekonomike dhe praktike. ne gjendje shuime te mire motorike dhe xhenerike,
Leaflet
Në fillim