E gatshme per prov

2 500 EUR

Shitet nga: Mario 11 Sht 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Kangoo
Shes Renault Kangoo 1.5 nafte vit 2007 ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike i sapo ardhur me dogan te pagur, abs, condicioner, xhama elektrik
Leaflet
Në fillim