Rrenault grand shenik

2 700 EUR

Shitet nga: ..... 20 Gush 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Rrenault grand shenik sapo ardhur nevgjendje te mir motorike. Dhe xhenerike ka pasqyra me palosje me klima pilot automatik bor kompjutri komanda ne timon perde me start stop me dy çelsa me disqe dhe 80 % goma plus sensor parkimi
Leaflet
Në fillim