Renault clio 1.4

2 200 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: eduart shpk 28 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
viti 2001 1.4 benzine automatike dogane e paguar e sapo ardhur nga zvicra kondicioner airbag abijes gjendje perfekte goma te reja tapiceria e re ngjyra gri metalicato me kolaudim dhe siguracion nga zvicra der m 2018 me tyf kilometra te vertetuara me liber dhe vula me liber sherbimesh nga zvicra.
eduart shpk
0682025556
Leaflet
Në fillim