Shitet makina

150 000 LEK

Shitet nga: Leo 29 Mar 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Shes reno clio 1.4 benzin ne gjendje te mir pune.makina eshte tek der dhe pikerisht shitet per kete arsye ..cmimi 150000 lek te reja ose nderrohet me makin me 4 porta plus diferencen nga ana ime..
Leaflet
Në fillim