Autoveture

2 300 EUR

Shitet nga: Ervini 26 Sht 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Renault clio
Ngjyra blu e erret
Ne gjendje sh.mire teknike dhe motorrike.
Leaflet
Në fillim