U shite Okazion Renault Clio 1.2 Benizin

1 200 EUR

Shitet nga: Eno 10 Gush 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Shitet ose nderrohet Renault Clio 1.2 Benzin ne gjendje perfekte me kondicioner dhe shume ekonomike letret te paguara shitet ose nderrohet me makin me te madhe Benz ose Bmw plus shtes
Leaflet
Në fillim