Shitet reno clio

2 000 LEK

Shitet nga: Ismail 07 Gush 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Reno clio viti 2002 1.2 benzine
Kilometra 230000
Letrat deri ne janar 2020
Cmimi 2 miljon
Makina shume e mire nga ana motorrike dhe xhenerike
Leaflet
Në fillim