Renault Clio 1.5 naft

1 500 EUR

1 700 EUR

Shitet nga: Toni 16 Nën 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Shitet renault clio 1.5 naft ne gjendje shume te mire dhe sportive. Gjendja motorike dhe xhenerike perfekte. Cmimi 1.5€ i diskutueshem
Leaflet
Në fillim