Bli me keste Renault Clio AUTOMAT 1.6 Gaz-Benxine

Shitet nga: Auto-Alti 17 Tet 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 4 050 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

900 EUR   1 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
OKAZION RENAULT CLIO 1.6 BENXINE GAZ KAMIO AUTOMAT VITI 1999 ME TARGA SHQIPETARE KA PER TE PAGUAR 3 VJET TAKSA+SIGURACION+KOLAUDIM MAKINA ESHT NE SHUME GJENDJE TE MIRE NGA ANA MOTORIKE DHE XHENERIKE KAMIO ESHT NE GJENDJE TE MIRE GJITHASHTU DHE IMPJANTI MAKINA DISPONON DISA GERVISHTJE DHE PER VET FAKTIN E VITIT QE KA POR NE PERGJITHESI ESHT NE LINJE CMIMI ESHT OKAZION 900 EURO PER ME SHUM INFO KONT NE NR 0696333033 ADR AUTOSTRADA DT-TR KM7 MBAS MEKTRIN MOTORS PERBALL SINANI GRUP JU FLM DHE JENI TE MIRE PRITUR............
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim