Shes Porsche Cayenne 3.6 ne super gjendje

35 000 EUR

Shitet nga: PORSCHE CAYENNE 21 Maj 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Porsche
Modeli
Cayenne
Shes Porsche Cayenne 3.6 benzine ne super gjendje me goma te reja cdo servis i kryer te porshi ne tirane makina ka pas vetem 1 pronar dhe eshte ne super gjendje me cdo opsion te mundshem me letra te paguara per 1 vit
Full options
Sendilje me memorje
Baxha xhami
Sallon gri lekure
Goma pirelli te reja 90%
Makina eshte ne super gjendje
150mij kilometra origjinale me garanci
Cmimi 35 mij euro i diskutueshem
Pranoj dhe nderrime me prona ne Tirane + diferenca
Pranoj dhe nderrime + cash
Vetem telefonata serioze
0693250903
PORSCHE CAYENNE
0693250903
Leaflet
Në fillim