PORSCHE CAYENNE 4.5 BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Shitet nga: AUTO EUROPA Dje 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Porsche
Modeli: Cayenne
☎️0697923400☎️PORSCHE CAYENNE 4.5 BENZIN GAZ SHUM EKONOMIK.LOOK GTS TURBO ORIGJINAL.VITI 2005.FULL.BAXHA XHAMI.DISQE 20 ME GOMA TE REJA.SERDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.XHAMA TE ZI ORIGJINAL MBRAPA.MARSHA NE TIMON.KAMJE AUTOMAT.TAPICERI LEKUR E ZEZ.PASQYRA ME PALOSJE..SENSOR SHIU KE XHAMI.GANGJA MBRAPA ELEKTRIKE.DRITA BI KSENON.AUDIO CD ORIGJINAL.KOMANDA NE TIMON.TE GJITHA LETRAT E PAGUARA.MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI.DENI.�—FACEBOOK—�-INSTAGRAM—�-AUTO EUROPA—�VIBER—WHATSSAP—�MAKINA NDOLLET NE LEZHE—�CEL.0694904044.—�—CMIMI—8800€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim