SUPER OKAZION PER PAK DITE !!!

15 900 EUR

Shitet nga: Reald 27 Maj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Porsche
Modeli
Cayenne
Shitet Super makine PORSCHE CAYENNE TURBO 3.0 Viti 2009.

Makina eshte ne super gjendje sa cdo fjale eshte e tepert. Me shume FLET vete. Te gjitha sherbimet e sapo bera dhe nuk ka nevoje per ti hedhur 1 lek larte. E gjitha me garanci. Letrat jane deri ne TETOR 2020.

OPTION :
- Tapicieri Lekure shume e paster
- Baxha xhami
- Sensore parkimi para + pas
- Sedile me ngrohje
- Komanda ne timon
- Sensore shiu
- Larese feneresh
- Kompjuter Bordi

Plote e plote opsione te tjera.

Jeni te mirepritur dhe per nderrime . Nr cel : +355697709999.

Faleminderit
Reald
  Online
+355697709999

WhatsApp:
+355697709999
Leaflet
Në fillim