Okazion

8 900 EUR

Shitet nga: Okazion 07 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Porsche
Modeli
Cayenne
!!OKAZION !!
Marka👉🏻PORSH CAYYEN
Forca mottorrike👉🏻3.2
Karburanti👉🏻Benzin/gaz gazi i shenuar ne leje te qarkullimit
Viti i prodhimit👉🏻2006(tetor)
Kamjo👉🏻Automat
Ngjyra👉🏻E zez
Vendi👉🏻Durres
Opsione shtes👉🏻 4 Goma disje te reja letrat per nje vit makina full opsion fener te rinj para mrapa
Cmimi 👉🏻9000€ i dis(bejm dhe ndrrim)
Nr tel/what app 👉🏻 0682144414
Okazion
0692144414
Leaflet
Në fillim