Peugeot 407 1.6 dizel Full Options -05

4 100 EUR

Shitet nga: LIRI 26 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
407
Viti i prodhimit : 05.05.2005 Kamio : Manuale Konsumi i karburantit mesatar: 6,0 l/100km Konsumi i karburantit ne zona urbane: 7,9 l/100km Konsumi i karburantit ne rruge te gjate: 5,0 l/100km Emissioni CO2 : 159 g/km Klima: Automatike Ngjyra Argjent metallizato Ngjyra interiore: Gri Dritat : Automatike Sendilet: Eketrike Navigator Satelitor Bord Kompjuter Telefon te inkorporuar Dokumentat, taksa dhe kolaudimi te prera deri ne fund te vitit . "1.6 nafte'
Leaflet
Në fillim