..Peugeot 407 Panoram..

Shitet nga: Pg 15 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 690 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR   3 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Makina ne gjendje shume te mire ...
Motor 2.0 naft shume ekonomike dhe e shpejt...
Marsha 6+1...
Perdet origjinale te fabrikes...
Kondicioner...
Tavan panoramik...
Letrat makines sapo jan paguar per 1 Vit ...
Makina nuk ka asnje lloj problemi dhe kilometrat i ka origjinale..
Cmimi makines 2600euro ...
Kontakt tel ose wtsp +355692161155
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim