SUPER OKAZIONNNNN !! PEUGEOT 308 !! MUNDESI NDRIMI

Shitet nga: PEUGEOT 308 Sot 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 308
MAKINA U TARGUA DHE JU KRYEN TE GJITHA SHERBIMET...VAJRA..FILTRA..FERROTA..GOMA TE REJA... GJENDJA E MAKINES.. NO COMENT...
E RE...
FULL OPSION...SHUM EKONOMIKE..1.6 NAFTE HDI...
TEL...0674322273..
WATSAP...VIBER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim