OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI

Shitet nga: PEUGEOT 308 Sot 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 308
MAKINA ESHTE TARGUAR DHE JAN KRYER TE GJITHA SHERBIMET...MOTOR 1.6 DIEZEL HDI..
SHUM EKONOMIKE...FULL OPSION..NO COMENT..
SHUM E MBAJTUR..SI E RE !!!
PER CDO INTERES TJETER KONTAKTO NE TEL..
0674322273
WATSAP...VIBER...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim