Peugeot 307

2 500 EUR

3 300 EUR

Shitet nga: Peugeot 27 Tet 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Makina eshte super ne gjendje, makines i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe, goma te reja, nderrim vaji filtra te sapo bera dhe me liber sherbimesh, makina ska nevoje per as dhe nje sherbim tjeter, 1.9 HDI, VITI 31.12.2003, si dhe dokumentat i ka deri ne dhjetor 2020, cmimi 2500 euro.
Leaflet
Në fillim