Peugeot 307 1.9 dizel -03

1 900 EUR

2 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: autocela 15 Shk 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Peugeot 307 1.9 nafte viti 2003 makina eshte ne gjendie shume te mire me dogane te paguar dhe me garanzi Tel 0674819996
autocela
0698538163
Leaflet
Në fillim