PEUGEOT

2 400 EUR

Shitet nga: Miftar 22 Qer 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Makina eshte ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorrike, Makina shitet per arsye emigrimi, Ne tetor i mbarojne letrat, 18200 km ka origjinale me kater dyer.
Leaflet
Në fillim