Peugeot 307cc

2 500 EUR

Shitet nga: Peugeot 307cc 23 Korr 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Shes Peugeot 307cc coupe sport
1.6 benzin i vendoset impjant gazi pa problem
kunsumi mesatar 7.6 l per 100 km
makina disponon keto opsjone pasqyra me palosje sensor shiu sendiljet e para me ngrofje navigator te vogel kroskot full me qepje interior kuq e zi shum i veqant ne lloin e saj makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe gjenerike disqe te sapo blera me goma te reja me qmim 500euro sherbimet e sapo kryera vaj filtra te sapo nderruara 👉👉👉👉per me shum info::069 666 2996 qmimi eshte okkazon
Peugeot 307cc
069 666 2996
Leaflet
Në fillim