PEUGEOT 307 Kabriolet

4 990 EUR

Shitet nga: Naim 17 Pri 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Makina eshte me gjitha sherbimet e kryera, letrat i ka te paguara deri me 22,11,2019. Makina eshte shum e mbajtur dhe nuk ka gervishtje jashta, brenda tapiceria e pa demtuar,
Tel: 0672155007
Leaflet
Në fillim