ne shitje

2 700 EUR

Shitet nga: burimi 01 Korr 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Shes veturen Peugeota 307 hdi me targa te zvicres. Vetura posedon klima automatike interier lekure me 6 ulse ulset lekur dhe me nxemje komandat ne timon timoni multifunksional tavanin panoram fellne me goma te reja rrypin set te ndrruar ne zvicer vajin edhe filterat e ndrrum me nje fjal eshte tip top viti i prodhimit fund muait 12. 2006 per disa dit 2007 ju mir presim per kontakt edhe ne viber +37744401207 vetura ka ardh sot ne ks

Leaflet
Në fillim