Peugeot 307 benzin 1.6 me 8 valva+ndrrim -02

2 115 EUR

Shitet nga: Bledi 11 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Makina eshte shum e mirembajtme si nga jasht dhe brenda cdo gje fuksionale nuk i mungon asgje klima abs srs dvd tv navi cd .letrat deri 25.08.2016.dhe nderrohet me makin me 4 dyer cadolloj tipi vetem 4 dyer.........cmimi 2.350 i disk € ...flm 069 20 53 778
Leaflet
Në fillim