Peugeot 307

0 LEK

Shitet nga: .x. 20 Shk 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Shes peugeout 307 vit prodhimi 2005 makina eshte ne gjendje perfekte . E sapo ardhur nga italia . Makina ka 4 goma te reja dhe cdo sherbim te bere . Makina eshte perdorur nga 1 person . Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj . Makina ka vetem doganen e prere eshte gati per targa . Ju faleminderit . Cmimi pak i diskutushem .
Leaflet
Në fillim