OKAZION Peugeot 307cc

3 500 EUR

Shitet nga: M.B 09 Jan 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Lloji: Autoveture
Marka: Peugeot
Tipi: BFF (Kabriolet)
Ngjyra: E zeze
Nr i dyerve: 3
Lenda djegese: Benzine
Vellimi: 1997 cm3
Fuqia:103 Kw
Nr i cilindrave: 4
Viti i prodhimit: Dhjetor 2005
Nr i vendeve: 3+1
Kutia e shpejtesise: Manuale
Permasat e gomave: 205/50 R17


Tapiceri lekure / Xhama elektrik / Sedilet e para me ngrohje / Sistemi audios i montuar nga fabrika kasetofon me cd + bagazhier / timon me komanda per kasetofoni dhe shpejtesine / kondicioner / pasqyra me komanda elektrike / kabrio metalike(hapja-mbyllja me buton) / Kamio manuale ,5 marshe + R / Disqe alumini R17 / Sensore parkimi mbrapa / Ganxhe per rimorkim / 2 Celesa / 203000 KM.
Makina eshte ne gjendje perfekte e sjelle nga Belgjika ne Maj 2018.
Dokumentacion i rregult Shqiptar,taksa -siguracion - kolaudim deri ne: Maj 2019.
Leaflet
Në fillim