Peugeot 307

2 500 EUR

Shitet nga: Fjori 10 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Makina eshte ne gjendje shum te mir mekanike dhe xhenerike. Makina eshte viti 2004, Kamio manual, kilometra 270 mij, disje alumini, boja shum e paster motor 2.0 naft, pasqyrat me palosje, butona ne timon.Cmimi 2500 euro I diskutushem Te interesuarit te kontaktoin ne nr e tel 0695755237 ose ne whatss app
Leaflet
Në fillim