Shitet Peugeot 301 1.6 Nafte e 2015

5 400 EUR

Shitet nga: Peugeot Sot 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
301
Peugot 301 ,
viti prodhimit Dhjetor 2014 ,
1.6 nafte ,
144.000 km
cmimi 5400 euro .
Makina eshte e pajisur me kamera para dhe pas me sensore parkimi . E perdorur vetem nga 1 person , eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . E gatshme per cdo lloj prove per me teper kontaktoni ne 00355697340477
Peugeot
0697340477
Leaflet
Në fillim