PEUGEOT 207 viti 2008,

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Liço 08 Nën 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 130 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 207
Peugeot 208, viti 2008 kambio manuale, motorre 1.6 nafte, kabriole, dogana e paguar .Makina eshte e sapo ardhur nga Italia dhe ne gjendje shume te mire motorrike, pa asnje gervishtje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim