Peugot

1 500 EUR

Shitet nga: Erald 01 Gush 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206

Makina eshte ne gjendje te mire , kabrio ,ka disqe alumini ,kondicioner dhe po ashtu letrat te paguara deri ne muajin dhjetor .eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike . Cmimi OKAZION.
Leaflet
Në fillim