peugeot 206 naftet

Shitet nga: ... Dje 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Makina eshte e vitit 2003 naftet 2.0 hdi me letra te pagume deri ne shtator 2020 dhe eshte ne gjendje te mire pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim