Shitet Peugeot 206 1.9 1999 naftë.

1 300 EUR

Shitet nga: Andi 23 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 5 850 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Makina nuk ka asnjë problem. Motorri është në gjendje të mirë. Gomat dhe gominat ja kam ndërruar tani. Taksat janë të paguara deri në mars 2017. Ka një derë të dëmtuar nga pamja po funksionon mirë edhe dera edhe xhami.
Leaflet
Në fillim