Peugeot 1.6 HDI CC Diesel (nderroj me ore dore)

2 500 EUR

2 800 EUR

Shitet nga: Erald 25 Maj 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Shes per motive largimini nga Shqiperia Peugeot 1.6 HDI FAP CC Diesel, full optional, viti fund 2006. Makina eshte ne gjendje perfekte, ne muajin mars jan ndrruar te gjith filtrat dhe vaji (pjeset origjinale te mara ne Itali), frenat Brembo, 4 gomat e reja 100% paguar 200 euro. Makina ka motor perfek, harzhon vetem 4.2 litra naft/100km. Disponon sedilie mix lekure sportive, kompiuter bordi, komanda ne timon, klimatronic, drita xenon, option sport, etj...
Kabrio eshte revizionuar ne koncensionarin Peugeot, punon ne menyr perfekte.
Makina eshte shum e bukur dhe shum stabel ne rruge. Ka vetem ndonje shenj ne karroceri nga parkimi.
Dokumentat + siguracion jan te prera deri ne Nentor, targa Shqiptare.


Cmimi eshte 2500 euro i pa diskutueshem.
Ose nderroj me ore dore te te njejtes vler, Rolex, IWC, Omega etj..

Ju lutem vetem bleres serioz !!!!!!!

Leaflet
Në fillim