shitet peugeot

Shitet nga: lordian 08 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 2008
nafte 1.5
viti 2008
korce
ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike sherbimet e kryera te gjitha sic shihet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim