Opel Zafira 2001

2 300 EUR

Shitet nga: Opel Zafira 27 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Makina e sa po ardhur nga italia.Eshte ne gjendje perfekte dhe shum e paster sic e shikoni ne foto.Makina eshte me kondicjoner , me goma te reja dhe te gjitha sherbimet e kryera.Makina ka 7-vende.
MAKINA ESHTE E PA DOGANUAR!!!!
Opel Zafira
0682586887
Leaflet
Në fillim