Opel Zafira

5 000 EUR

Shitet nga: Shkelqim Brahaj 01 Korr 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Shitet Opel Zafira 1.9 Nafte, viti 2005 .
Kambio Manual, gjitha sherbimet e kryera. I gatshem per cdo lloj prove . Ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike.
Sherbime te sapo bera: Kit Faze, Rryp Dinamo, 4 ferrota.

Cmimi : 5000 euro i diskutueshem

Nr cel : 0685402243
Shkelqim Brahaj
+355685402243
Leaflet
Në fillim