Opel zafira

2 800 EUR

Shitet nga: Alfred 24 Pri 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 12 590 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Shes opel zafira i vitit 2002 me taksa te paguara deri ne korrik 2016 me liber sherbimesh origjinale nga opeli ne gjendje te perkryer si mekanike dhe motorrike me 15800 km
Leaflet
Në fillim