Opel Zafira.1.8.Automat.07.🇨🇭

4 100 EUR

5 000 EUR

Shitet nga: T&A Dje 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Opel Zafira.1.8..AUTOMAT.
🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Me dogane te paguar
Cmimi 5000 Euro
E importuar nga zvicra-zyriu
Te dhenat teknike
Data e pare e regjistrimit.31/08/2007
Kilometra te pershkruara. 211 Mij
ORIGJINALE..
Me liber sherbimesh..
Motorr: Benzine ,me 4 pistona
Motorr i per'shtateshem per impjant gazi
Kamjo AUTOMAT
Fuqija:103. Kw(140.kf)
Konsumi karburantit 10/6.1/8.0/(urban/autostrad/total)
Mjaft ekonomik
Euro 4
Numri dyerve 5
Numri veneve 6+1
Ngjyre e kuqe
Klima
Radjo CD
Fish per AUX
Komanda ne timon
Gomat te reja te sapo vendosura
Timon elektrik
Dritat automat
Drita mjergulle poshte
Xhamat e pare me komandimt elektrik sebashku me pasqyrat
Hapje qendrore me pult
Sherbime te sapo kryera Vaj+filtra
Rrip faze kit komplet D/11/2008
Klm 183590. Nderruar ne vendin e origjines
Makina eshte ne gjendje mjafte te mir,dhe shum e paster. Si jasht edhe brenda
Thuaj si e re,perdorur me shum kujdes ne vendin e origjines...!!!
TIP TOP
🛑 NUK BEJ NDERRIM..
Per me shum info
Cel: 0692094244
Leaflet
Në fillim