OKAZION!!

2 200 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Gent 29 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Shitet Opel Zafira Ne gjendje shume te mire Gjenerike dhe Motorrike. Vende 6+1 Letrat deri ne Tetor te 2020. Cmimi 2500€
Leaflet
Në fillim