Opel Zafira 2.0

2 200 EUR

Shitet nga: Erjon 28 Tet 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Shitet Opel Zafira 2.0 nafte viti 2001 6+1 vende.
Makina i ka te gjitha sherbimet te bera dhe eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Dokumenta te rregullta deri ne gusht 2019.
Shitet per arsye emigrimi.
E gatshme per cdo lloj prove.
Cel: 0688830269
Leaflet
Në fillim