OPEL ZAFIRA BENZIN GAZ

5 000 EUR

7 500 EUR

Shitet nga: klodi 04 Qer 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Shitet Opel zafira e vitit 2009 e bler te Opeli ne TR dhe e perdorur vetem nga nje pronar.Makina eshte ne gjendje PERFEKTE motorrike dhe xhenerike.Te gjitha sherbimet i jan ber tek Opeli me pjes origjinale dhe jane te dokumentuara te gjitha te libri i sherbimeve qe ka makina.Eshte shume e paster brenda dhe jashte.Me motorr 1.6 benzin dhe ka afersisht 260.000 km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni. Dokumentat jan paguar deri ne Maj 2019nuk ka nevoj per asgje dhe e ka cdo gje funksionale.Modifikuar 4+1 ne dokumenta.Impianti i gazit Lovato i sapovendosur.Mundesi nderrimi
Cmimi;5500 euro.Targa te reja. AA.Nderrohet me kambio automatike.

Leaflet
Në fillim